tel./fax +48.32 269 20 23

e-mail: kubstal@onet.pl

O firmie


Firma KUBSTAL to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca profesjonane usługi produkcyjno - usługowe w zakresie konstrukcji stalowych. 

Codziennie stajemy  naprzeciw wymaganiom naszych Kontrahentów w zakresie szeroko pojętych usług montażowych konstrukcji stalowych, przy tym wykonujemy wszelkiego rodzaju prace ślusarsko-spawalnicze. Ponieważ dysponujemy specjalistyczną wyszkoloną kadrą pracowniczą jesteśmy w stanie zaspokoić te wymagania.

Stosując nowoczesne i sprawdzone technologie, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, jak również korzystając z materiałów renomowanych producentów, zapewniamy najwyższe standardy naszych usług.

Dzięki własnym, doświadczonym i stale podnoszącym swoje kwalifikacje ekipom monterskim z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych prac, terminowość oraz rzetelność.

Zgrany i wykwalifikowany zespół, pracujący w oparciu o wzajemne zaufanie, to podstawa działania naszej Firmy, co zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Inwestorów.